S čoraz rýchlejším životným tempom, ktoré žijeme pribúda mnoho nevyspytateľných zdravotných chorôb. Práve vďaka tomu, že slovíčku “choroba“ sa chceme vyhnúť, začali sme klásť dôraz na to, čo  konzumujeme. Spojením anglického slovíčka “NUTRITION“ a slovenského “FIRMA“ vznikla v roku 2011 naša Nutrifi s.r.o. Naša firma sa zaoberá výrobou a distribúciou Self care & Nutrition produktami na Slovensku, tak ako aj v zahraničí.

Naša vízia je jasná. Výživa je neodmysliteľnou súčasťou života každého z nás. Práve preto, by sme si pri kúpe výživových doplnkov mali uvedomiť, čo kupujem, odkiaľ kupujem a v neposlednom rade v akej kvalite kupujem. Jeden stručný slogan, nad ktorým by sme sa mali všetci zamyslieť znie: „Si to, čo ješ ! “

Naším cieľom je preto poskytnúť kvalitné produkty ,produkty úzko späté s prírodou, obom pohlaviam všetkých vekových kategórií. Na základe vlastných skúseností vieme, že kvalitné výživové doplnky stravy  nikdy nenahradí umelá náhrada.

V neposlednom rade okrem kvalitných výživových doplnkov, chceme náš sortiment rozšíriť o výživové doplnky zamerané na Beauty & Self Care určené najmä pre naše polovičky-ženy, pretože  veríme v krásu, veríme v Nutrifi ponúkanú kvalitu.

Snahou našej firmy je osloviť bežných spotrebiteľov ako aj veľkoobchodných a maloobchodných  partnerov v rámci EÚ a Slovenska.

Tešíme sa na Vašu spoluprácu.

Team Nutrifi s.r.o.